consulta medicul online

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de Adriana36079426 cu 13 ani in urma.

Sectia conculta medicul online mai functioneaza?? am completat o fisa acum cateva zile dar inca nu a fost preluata de niciun medic.

Raspunsuri (3)

clara

acum 13 ani

tratament pentru sacru orizontalizat

Vlaicu george

acum 12 ani

Ma doare capul de cateva zile,in spate la ceafa,acolo la oasele alea 2 ,in partea dreapta si partea stanga,nu pot nici sa dorm .

zimmermann francisc

acum 9 ani

sunt pensionar am 73 de ani

am probleme cu pielea fetei
apar pielite parca s-ar decoji
la barbierit se curata dar pana a doua zi apar altele
din cauza ca sunt imobilizat in scaun rulant nu pot merge la medic de specialitate