coloana vertebrala

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de lavinia121 cu 13 ani in urma.

doua vertebre de la coloana vertebrala sunt distruse si din aceasta cauza umerii sunt deformati adica unul e mai jos decat celalalt.ce pot ca sa fac ca sa imi fie la fell?

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Doamna Lavinia,
Coloana vertebrală , în general , două vertebre distruse şi umerii denivelaţi ,după descrierea d-voastră, mă determină să vă recomand ca urgenţă : nmedicul de familie să vă trimită cu bilet la un spital , sau clinică cu secţie de neurochirurgie . O comprimare pe conţinutul canalului central al coloanei poate determina pareze sau paralizii. Nu este de neglijat. Vă doresc sănătate.Dr.Emil Otesteanu

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.

Stefan Cozma

acum 13 ani

Am retinut, din postarea dvs., expresia "o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate".
As dori sa stiu mai multe amanunte legate de acest subiect.
Va multumesc!
E-mail: [email protected]