colana vertebrala

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de membru230846 cu 11 ani in urma.

buna ziua! am 33 de ani,acum 17 ani am avut un accident grav de masina ,am avut trei coaste rupte ,coloana vertebrala lovita,bazinul de atunci s-a accentuat durerea,am fost la reumatolog,neurolog si la ortopedic fiecare cu mi-a zis altfel de diagnostic,va rog sa-mi spuneti si mie unde as putea sa merg la ce specialist s-au ce tratament as putea sa fac?cateodata nu pot sa ma misc din cauza spatelui.va multumesc

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

In cazul dvs, ac***a in vedere ca ati consultat deja o serie de specialisti, va recomand sa incercati si medicina alternativa, acupunctura sau terapia craniosacrala despre care puteti citi un articol //sfatulmedicului.ro/Terapii-complementare/terapia-craniosacrala_11377

Daca sunteti din Bucuresti va pot face o recomandare in privinta acestor 2 metode alternative de tratament.

mary

acum 9 ani

buna ziua! un nepot de 29 ani a sarit in lac si a ramas nemiscat. A fost transportat la spital iasi nu l-a operat imediat ,iar dupa 3 zile a facut febra si nu mai poate respira fara aparate.Intrebarea este daca mai poate respira fara aparate ca sa fie operat. va multumesc.