CERAGEM

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de gheorghe347 cu 13 ani in urma.

As dori sa stiu daca produsele ceragem sunt omologate deOMS.Deasemeni as dori sa stiu daca in Romania functioneaza legal.

Raspunsuri (1)

Adina

acum 13 ani

Ca orice dispozitiv de fototerapie (fizioterapie) el trebuie verficat la Ministerul Sanatatii, care este autoritatea de regelmentare la noi. Dar, pentru a fi impartial, folositi google pentru a cauta acest produs pe piata romaneasca.
Succes!