ce se poate intimpla

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de koka cu 13 ani in urma.

sotul meu are dureri pe piciorul sting din fesa pina in degete traeste cu aspirina si arcocsia nu stim unde sa mergem pt investigati

Raspunsuri (3)

elena

acum 13 ani

Nu este exclus sa aiba hernie de disc. Ar trebui sa mergeti la medicul de familie si acesta sa va indrume mai departe spre specialis: reumatolog, ortoped, neurolog sau chiar cardiolog. Sanatate!

Constantin

acum 13 ani

Terapia complementara te poate ajuta-0722344290

Mariana

acum 13 ani

Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]