Ce sa fac in cazul durerilor lombare post operatorii?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de gagiu2000 cu 6 ani in urma.

Mama mea a avut 2 operatii in anii 2003 si 2004 la zona lombara ( hernie de disc L4-L5) si cervical-toracal inelele T9-T10.A reusit cu greu sa-si revina(dupa injectii cu Fortral si apoi pastile Tralgit de 150) pana in 2015 dar in vara acelui an a cazut pe langa casa si de atunci au reinceput durerile (mai mari in zona lombara).Tot de atunci a aparut o piatra la rinichiul stang si acum s-a transformat in nisip plus infectii repetate cu E-coli.Va rog sa ne ajutati caci nu mai poate de durere mama si nu mai stiu unde sa ma duc.Multumesc.Am adrsa de e-mail [email protected] sau numarul de telefon: 0744223619

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/dureri-lombare_1671