Ce poate fi?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de adeadeadela cu 11 ani in urma.

Buna seara!As ddori un sfat sau macar o indrumare. Am o formatiune chistica periradiculara C4-C5 stg. de 3.6 mm.Am descoperit-o in urma unui IRM iar de o luna jumatate sufar de dureri de ureche, gat si jumatate de cap(partea stanga) plus fatul ca nu pot musca,casca,mesteca normal. Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul neurochirurg cu rezultatul si filmul investigatiei.