ce poate fi?

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de maddialex cu 11 ani in urma.

am doua zile de cand am dureri ingrozitoare de coccis..am mai avut dureri si in trecut dar nu asa puternice.durerile au inceput fara a avea vreo lovitura sau ceva de genu...am 20 de ani reumatism nu poate fi,nu?nu pot sa inteleg de ce am aceste dureri.va multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa faceti investigatii imagistice: radiografie sau computer tomograf si sa consultat medicul ortoped ( sau reumatolog).

maddialex

acum 11 ani

va multumesc pentru raspuns.

teleanca ane

acum 8 ani

Buna ziua.am o durere de vreo 2 zile ma doare coccisu noada, de la ce poate fi acum 2 zile am mers cu masina .ratb.si am stat cam incomod .se poate sa fie de la asta.ce pot face.exista vreo crema,va mulstumesc enorm astpt rasp dvs.