buna ziua

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de wadaa21 cu 14 ani in urma.

Incep sa va spun ca am avut timp de 1 an de zile dureri in zona lombara ,dar acum am dureri puternice in zona cervicala si dureri de cap puternice,cand ma doare foarte tare capul imi apar ehimoze in zona cefei care dispar in 2 -3 zile ,mentionez ca imi amortesc membrele inferioare iar la cele superioare vene se observa foarte tare !Aceste episoade sunt in lant ,durea de spate, apoi de cap,vantai,si amortirea membrelor !Ce poate fi?Va multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

Dr. Cacovean Adrian

acum 14 ani

Destul de greu de dat un răspuns exact la întrebarea dv. Uneori chiar cu pacientul în faţă şi cu toate datele paraclinice se presupune doar ce este. Aveţi nevoie de consult, investigaţii şi să nimeriţi un medic bun.

Constantin

acum 13 ani

Terapia alternativa te ajuta-0722 344290

Mariana

acum 13 ani

Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]