buna ziua,

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de ciprian37 cu 14 ani in urma.

as dori sa iau legatura cu un medic ptr o eventuala consultatie. am sindrom de coada calului cu tulburari sfincteriene. cypy99

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Incearca sa completezi o fisa medicala //sfatulmedicului.ro/consulta-medicul si un medic iti va raspunde.
Nu uita sa specifici la ce medic de specialitate ai vrea sa ajunga acea fisa!

Utilizator11562086805

acum 4 ani

Buna ziua ați mai scăpat de sindrom coada de cal ?? Va rog daca puteți să mi dați un răspuns m am operat și eu și am sindrom coada de cal