buna ziua,

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de ciprian37 cu 14 ani in urma.

buna ziua,as dori sa aflu informatii despre sindromu coada calului daca exista vre un tratament ptr aceasta boala de care sufar am 28 de ani rog un raspuns urgent.

Raspunsuri (2)

Maria C

acum 14 ani

Este vorba de sindrom de coada de cal.
Cred ca exista un tratament pentru aceasta boala, dar singurul care te poate ajuta este medicul. Dain cate am inteles se face un RMN, CT si se poate ajunge si la operatie, acum depinde cat de grav este.

Programeaza-te la un medic si mergi si fa-ti aceste analize.

Sanatate!

anonim

acum 13 ani

depinde de gravitatea simptomelor
am 31 de ani si la mine nu se trateaza
du-te la mai multi doctori si afla mai multe pareri