RMN cerebral

Afectiuni coloana vertebrala Scleroza multipla

Postata de Utilizator11526588186 cu 5 ani in urma.

Bună ziua. Am făcut recent un RMN cerebral și mi au ieșit “dilatatii pe spatii perivasculare Virchow-Robin , in portiunea caudala a nucleilor bazali bilateral”ce pot să fac pentru a afla ceva concret ? De precizat: am dureri mari de cap din ce in ce mai dese, amețeli, amorțeli la membrele inferioare și mama mea are scleroza multipla.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor .

Utilizator21527688836

acum 5 ani

Luati legatura cu un doctor neurolog pot sa va recomand un doctor foarte bun Prof dr Balasa ioana rodica sefa sectiei de neurologie de la spitalul tg mures are cabinet particular si va programati acolo apelati cu incredere si nu o sa fiti dezamagita pt programare nr 074**** o zi buna si sanatate multa