am un inplant la coloana

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de migueldaco cu 10 ani in urma.

ce asputea sa fac medici din spaniea spune ca deja nu mai am nici o cura dar am dureri si o cist sau fibroza ,,o cicatrice ,, de la operatie S1-L5 dureri se raceste piciorele furmigheuri casi cum acum sint paralizat merg putin si pierd puterea piciorelor si ultima ecografie la coloana arezultat ca gaurile nustiu sa esplic se astupa 3 gauri care am inteles ca arfi trebuit sa fie libere

Raspunsuri (1)

Florian59

acum 2 ani

Sunt in aceeasi situatie dar dupa 3 operatii. Ca sa rezolvi cat de cat tb o recalibrare canal lombar si gauri conjugare , doar prin fuziune spinala , asa se mai poate in cazul meu, din pacate.