Accident stupid

Afectiuni coloana vertebrala

Postata de NumaYo cu 12 ani in urma.

Fratele meu a sarit in apa si sa infipt cu capul in nisip,nu sia mai simtit corpul,cica numa mainile le simte dar nu are putere in ele,picioarele nu le simpte,a fost dus de urgenta la spital,in portugalia sa intamplat asta,urmeaza sa fie operat marti,sunt sanse sa isi revina????? sa-si simpta picioarele ??? VA ROG SA-MI RASPUNDETI. Cu tot respectul Catalin

Raspunsuri (2)

ochi negri

acum 12 ani

Depinde cat de afectata ii este coloana vertebrala.Sa dea Dumnezeu sa fie bine!Medicii de acolo ii vor spune care e situatia,altcineva nu poate sa spuna nimic concret.

NumaYo

acum 12 ani

da,dar accidentul a fost vineri si numai marti sau miercuri o sal examineze doctori si il vor opera,chestia naspa e ca nu isi simpte picioarele,si zicea ca ia prins capul cu ceva surube si putin ridicat sai intinda coloana,sunt foarte necajit,mie frate...sper sa isi revina complet.