zgomote in ureche sau in sptele ei,doar in miscare

Afectiuni ale urechii

Postata de anton123 cu 8 ani in urma.

de ceva timp,am niste zgomote la urechea stanga in urma unei raceli mai puternice,asa cred,sau in spatele urechii,oricum in zona urechii..e un clicpocit,si am acest sunet doar când fac miscare,daca stau pe loc,nu se aude nimic,am fost la orl si a zis otita ambele urechii,am urmat tratament..otita a trecut,zgomotele nu..stie cine vreo rezolvare ? sau a mai avut cineva aceste zgomote..multumesc

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1492790977

acum 7 ani

Buna ziua,
Si eu am aceeasi problema ! Cand fac miscare, la alergare sau la urcat scari, imi apare acest clicpocit in spatele urechii drepte. Dupa ce pulsul si organismul isi revine, dispare complet.
As aprecia daca cineva are idee ce ar trebuii facut. Multumesc