Urechea?

Afectiuni ale urechii

Postata de Leana cu 2 ani in urma.

Acum doua zile mi s a infundat putin urechea si la sfaturile bunicii mi am bagat vata cu spirt in ureche.Am lasat vata in ureche 5 minute dupa am scos o. Dimineata m am trezit cu urechea foarte infundata,abea auzeam si cu dureri ingrozitoare si de atunci ma doare.Acum a inceput sa ma doara toata partea fetei unde este urechea
.De ce? Ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectiile-urechii/15-remedii-simple-pentru-durerile-de-urechi_17637