ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de andreea.gheorghe cu 12 ani in urma.

Buna seara!Am18 ani si de vreo trei ani am o umflatura dupa ureche...nu ma doare,abia se simte la atingere si este tare.De dimineata m-am trezit si era mai umflat decat de obicei si ma durea si uechea....ce ar putea sa fie?Multumesc

Raspunsuri (3)

Cristina

acum 11 ani

salut eu am la fel ca tine numai ca la ambele urechi. Ai gasit ce ai???????????????

andreea.gheorghe

acum 11 ani

Nu am aflat insa a dat inapoi...sper sa fie definitiv si sa nu se mai umfle din nou!

Cristina Valentina

acum un an

Bună ziua! Cum v-ați tratat? Mulțumesc!