ureche infundata

Afectiuni ale urechii

Postata de malnasi cu 11 ani in urma.

sunt racit...si mi sa infundat urechea..nu mai stiu cum sa o desfund..ajutati-ma va rog

Raspunsuri (6)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la un control ORL pentru ca acea "raceala" poate semnala o problema la urechi, precum o otita.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist.

Andra

acum 10 ani

Buna,ma numesc Andra si am 12 ani,iar acum 6 min mi s-a infundat urechea cand am cascat de somn.Eu sunt racita .
Se poate va roggg sa ma ajutati :| va rog foarte mult!

meck_maia rose

acum 10 ani

Am aceeaşi problema....

anisia

acum 10 ani

Buna ziua ma numesc anisia si de cateva zile sunt cu urechia infundata ce sa fac ??
,si pot auzi cum imi bate inima cu ea!!!:(((((((((((((((((((

Alex

acum 10 ani

Buna ! am infectie la amigdale + ciuperca... mi.am suglat nasu si mi s.au infundatvurechile cum reziolv aceasta problema