tiuituri in urechea stanga

Afectiuni ale urechii

Postata de madar cu 13 ani in urma.

aud tiuituri continue in urechea stanga de aproximativ doua luni.Va rog sa-mi raspundeti ce ar putea fi,si cat de grav.Va multumesc

Raspunsuri (2)

danyelin

acum 13 ani

Buna.N-as putea sa-ti spun cat de grav este cazul tau.Poate nu-i mare problema insa ti-as sugera sa consulti prima data un medic din cadrul sectiei ORL.Ar putea fi si o problema pe fond de stres.Daca stai acasa nu vei afla raspunsul la ce te framanta.Asa ca,du-te la medic!

madar

acum 13 ani

multumesc