Tinitus

Afectiuni ale urechii Tinitus

Postata de Donamishi cu 12 ani in urma.

Ce noutati, medicamente revolutionare au aparut pentru Tinitus. Sufar de mukti ani si acum fac un tratament ci Lipoflavonoide de cca 3 luni ...nimic, nu-mi dau seama de nici o evolutie favorabila. Poate mai stiti un tratament care sa dea roade.

Raspunsuri (2)

Roxana

acum 12 ani

Trebuie sa iei6 pastile pe zi timp de 6 luni eu asa iau si ma simt mai bine

lucia brezu

acum 11 ani

Si eu iau Lipo Flavonoid de mai bine de 6 luni si nu am simtit nici o inbunatatire.
Oare mai are rost sa iau? M-am si saturat sa umblu toata ziua cu medicamentul dupa mine, iau cate 2 capsule de 3 ori pe zi...
Am cheltuit o groaza de bani cu medicamentul asta si nu are nici un efect pana acum.
Va rog sa ma ajutati cu un sfat.