suieraturi in ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de cornel aurel cu 15 ani in urma.

de aprox 7 zile aud suieraturi in urechea dr,dupa ce vreo 3 zile am avut-o infundata.mentionez ca mi-am administrat alcool boricat 4%-picaturi,insa fara rezultat,inca nu am fost la medic,nu am mai avut probl ca urechile,doar oreion in copilarie,alte simpt nu am,va rog cine a mai patit la fel,cam ce ar putea fi??

Raspunsuri (4)

CONSTANTIN55108709

acum 15 ani

mergeti la doctor de urgenta.sant in aceasta situatie si eu si de ieri a inceput durerea groaznica.am inceput sa iau antibiotice si nu mai aud cu parte dreapta simt ca se umfla.mi s-a spus ca am infectie in ureche.simptomele mele au fost aceleasi cu ale d-nv

cornel aurel

acum 15 ani

multumesc de sfat,sigur merg la medic!multa sanatate!

ene lavinia

acum 11 ani

va multumesc mult pentru sfat va urez si voua sanatate

geanina andrea

acum 9 ani

nu mai amana! mergi la doctor! eu am fost dupa mult timp si imipare rau ca nu am facut''''o de la primele simptome! medicul mi''''a descoperit in ureche o ciuperca! acum fac tratament! nu e usor sa''''mi fac singura tratamentul!!!!! cand pun acidul boricat mor de durere in situatia in care am un grad mare de suportabilitate a durerilor! Sanatate multa!