Sange din ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de twinkra cu 10 ani in urma.

Astazi noapte am facut dus si imediat dupa am folosit betisoarele de urche. Cu stupoare am observat ca in urechea stanga un fel de crusta cred, din sange intarit. Din impuls am inceput sa curat si a inceput sa imi curga din ce in ce mai mult. Tin sa mentionez faptul ca am fost acum 3 zile la munte unde e posibil sa fi convetuit si cu niste urechelnite. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

twinkra

acum 10 ani

Si mai am si ameteli.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist.

Audionova

acum 10 ani

Consultati un medic specialist O.R.L. si ca sa nu treceti prin tot sistemul de sanatate, duceti-va chiar la Urgente.

twinkra

acum 10 ani

multumesc mult