rugaminte

Afectiuni ale urechii

Postata de gabriela22197139 cu 12 ani in urma.

spune ti mi va rog la urmatoarea schema de tratament cordarone o jumatate
cocncor o jumatate , nervasc o jumatate sermoin doua pe zi si o schema de trombostop care a afost ieri 2,46 tensiune buna fara fibrilatii dar cu o presiune in urechea dreapata care radiaza din cand in cand in tot capul suparatoare , puteti sa mi spuneti daca paote fii ameliorata aceasta vajiala si presiune la cap

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Probabil va fi nevoie de modificarea schemei de tratament de către medicul cardiolog, cefaleea şi vertijul fiind reacţii adverse ale acestui tratament