Puteti sa ma ajutati ?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11590793165 cu 3 ani in urma.

Buna seara, tin sa precizez ca am o durere ascuțită de măsea doar ca nu mai simt ce ma doare. E pe partea stângă sus.ma doare cu tot cu ureche si gât și cap practic jumatate de cap.ce sa fie? Maine imi voi face programare la dentist. Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator21637688128

acum 2 ani

Da, orice poate fi, dar cel mai probabil otita. Pentru a preveni procesul inflamator activ, încercați să luați Ottomax. Acestea sunt capsule pe bază de plante. Funcționează bine la problemele ORL. Trebuie să elimine inflamația și durerea.