Pumn in ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de EuEuEu111198 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,am 16 ani si acum vreo 2 zile am fost implicat intr-o bataie si am primit un pumn in ureche si acum am inceput sa aud pocnituri cand inghit si o am si putin infundata cateodata...ce credeti ca ar putea fii?

Raspunsuri (2)

EuEuEu111198

acum 9 ani

Aud de parca as avea apa in ureche

FreeStyle11

acum 9 ani

S-ar putea sa nu fie ceva grav, in orice caz cel mai indicat este sa mergi la medicul ORL, trebuie investigata urechea pe dinauntru.