Problema cu urechea (probabil de la curent)

Afectiuni ale urechii

Postata de adrian0011 cu 11 ani in urma.

Buna seara!
Ma numesc Adrian si sunt in Spania. saptamana trecuta am mers cateva zile in masina cu cineva si a lasat geamurile deschis. La fel am mai stat si in locuri unde cred ca m-a tras curentul pentru ca seara cand am ajuns acasa si am facut dus mi-a intrat apa si nu am mai auzit..acum a inceput si cealalta ureche sa nu mai aud cu ea si prima a inceput sa ma doara f tare mai ales noaptea.Am fost la medic dar nu mi-a dat programare pentru ca au dat legea asta ca trebuie sa fii angajat si sa platesti la stat pentru a avea medic.
Si cum medic nu am, nu stiu ce sa fac...nu mai aud bine la telefon si cateodata se infunda si imi aud respiratia si doar atat.
Va rod sa-mi dati un sfat. Va multumesc foarte mult !
O seara placuta va doresc !

Raspunsuri (4)

oleg

acum 10 ani

ma doare partea dreapta urechea si macselarul sigitul cum sa ma tratezi acasa

ionut danciulescu

acum 10 ani

ma dorrrrrrrrrrrr urechile de la curentul asta si nu stiu ce sa fac spunetimi va roggggggggggggggggggg

larisa

acum 10 ani

bagati o tigara in urechie si laso sa arda daca ai current o sa il simti cum iasa dar trebe sa astepti pana arde aproape toata repeat si cu cealalta urechie pt ca poate sa te doara una si curentul sa fie in cealalta ,cu conutri de hartie ,usturoi bagat in ureche sa fie mare sa nu iti ramana inauntru wata cu spirt atata stiu eu la mn funchioneaza

larisa

acum 10 ani

bagati o tigara in urechie si laso sa arda daca ai current o sa il simti cum iasa dar trebe sa astepti pana arde aproape toata repeat si cu cealalta urechie pt ca poate sa te doara una si curentul sa fie in cealalta ,cu conutri de hartie ,usturoi bagat in ureche sa fie mare sa nu iti ramana inauntru wata cu spirt atata stiu eu la mn funchioneaza