Problema cu Urechea Dreapta

Afectiuni ale urechii

Postata de marian138109841 cu 11 ani in urma.

Buna Seara ..ma numesc Marian ..In 2003 am avut un accident cu bicicleta ... a dat masina peste mine .. si din cauza loviturii nu prea mai aud bine cu urechea dreapta ... daca pui telefonul la ureche . nu inteleg nimik . dar aud cu ea ...si as vrea si eu sa stiu eu ce imi dati .. Multumesc ..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomnad sa efectuati un consult de specialitate ( oRL) pentru un diagnostic si tratament aferent.

marian138109841

acum 11 ani

Multumesc Mult