posibil otita?

Afectiuni ale urechii

Postata de dumitru49129772 cu 15 ani in urma.

buna ziua am o problema de vreo 3 saptamani cu o ureche prima oara am avut o mik inflamatie si knd bagam betisorul de urechi simtea ceva ca un cos dar durea dupa catva timp aveam urechea infundata de la un timp mi sa umflat si numai pot nici betisorul sa il mai bag dureri mari nu am decat iritatii si unele junghiuri mai puternice dar ma supara si simt o presiune k si cum ar bate o inima va rog ajutatima spunetim ce sa fac va rog mult astept raspuns pt k nici numai pot sa imi ating urechea va multumesc astept raspun

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
te sfatuiesc sa mergi cat mai urgent la ORL, nu poti sti cat de grava e infectia pana nu te vede un specialist