otosceroza

Afectiuni ale urechii

Postata de seniora 32 cu 13 ani in urma.

Buna ziua . Am 33 de ani si am fost diagnosticata cu otoscleroza la urechea dreapta akm 2 ani . Mi s-a recomandata sa-mi fac aparat auditiv ceea ce am si facut dar am inteles de curand ca problema mea se poate rezola prin interventie chirurgicala . Cat m-ar costa o asemenea operatie .?

Raspunsuri (2)

Dr. Masariu Roxana

acum 13 ani

Va recomand un consult la dr. David Lucian, la Clinica Urechii.

seniora 32

acum 13 ani

Va multumesc