Otita seroasa si polipi

Afectiuni ale urechii

Postata de Simona328 cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Am un baietel de 1an si 3 luni si din decembrie a fost diagnosticat cu o otita seroasa...si nu i-a mai trecut pana acum pa 3 feb. face 2 luni....ca tratament...a avut aerosoli...vibrocil picaturi si colargol.....dr. la care am mers...a spus ca trebuie operat de polipi si o punctie in timpan pentru a scoate lichidul de acolo....noi nu prea vrem sa il operam acum...ma gandeam poate se mai poate un alt tratament...nu stiu altceva....cine s-a mai confruntat cu asemenea problema?

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului