ORL?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11589264243 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, ma puteti ajuta va rog frumos cu o informatie? Ieri seara am primit o lovitura mai puternica la urechea dreapta,mi-a tiut urechea apoi s a infundat. Am simtiti o durere ascutita. Acum dimineata, durerea nu mai am, însă, tot infundata este. Ma puteti ajuta va rog cu un sfat. Este situatia care este si cabinetele de ORL sunt inchise.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/inflamarea-lobului-urechii-cauze-si-optiuni-de-tratament_17340