orl

Afectiuni ale urechii

Postata de seniora 32 cu 13 ani in urma.

Nu are nimeni idee cat ar costa o operatie de otoscleroza?/

Raspunsuri (2)

raluca

acum 13 ani

Suna la un spital si intreaba sau la o clinica medicala, iti dai seama ca fiecare are tariful sau.

seniora 32

acum 13 ani

Nu stiu dak cnv de la vreun spital mi-ar putea spune in afara de chirurg si cum prea putin poti ajunge sa vb cu ei personal ................
intrebam deoarece poate cnv s-a operat de aceasta boala si mi-ar fi putut spune cu aproximatie cam cat a costat .
Multumesc oricum pt sfat.