nu aud cu urechea dreapta

Afectiuni ale urechii

Postata de danootza cu 10 ani in urma.

buna ziua ! cand eram mica am avut oreion pe partea dreapta si nu am fost tratata de un medica sau macar cu tratamente...am fost tratata cu leacuri babesti...cred ca de atunci eu am inceput sa am probleme cu auzul la urechea dreapta. spun ca de atunci pt ca stiu ca am aceasta problema de multi ani. Acum 4-5 ani am fost la spitalul Praga din Ploiesti si mi s-a facut o consultatie,mi s-a spus ca nu am nimic in ureche si mi-a facut audiograma. Dupa aceea au spus ca ''''nu e de ei'''' si mi-au dat trimitere la un spital in Buc,(care nu mai stiu cum se numeste) si nu am mai ajuns acolo. Intrebarea mea este : ce spital din Buc imi puteti recomanda pt o consultatie mai amanuntita si care,evident, sa nu aiba preturi foarte piperate...? va multumesc si v-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta!

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Spital Coltea.

Audionova

acum 10 ani

rezultatul audiogramei nu este clar, de aceea va invitam la oricare din sediile Audionova din Bucuresti sau chiar la cel din Ploiesti unde sa o refaceti si cu siguranta rezultatul va fi interpretat corect si veti primi solutia adecvata starii dumneavoastra.

Bucuresti, str. Ardeleni, nr. 7, sect. 2; tel. 021 2111110 Ploiesti, str. Neagoe Basarab, nr. 5, Prahova; tel. 0244 593430

vJSUWOTbEa

acum 10 ani

What a great resrouce this text is.