NU AM DOPURI

Afectiuni ale urechii

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna ziua,am fost la un consult medical la O.R.L si dna doctor mi-a zis ca nu am dopuri in ureche si mi-a dat sa fac o serie de analize cum ar fi:hemoleucoorama completa,vsh,formula leucocitara,fibrinogen,aslo,crp,calcomie si inca 2.Trebuie neaparat sa le fac?Daca nu am dopuri in ureche nu este bine?

Raspunsuri (2)

miryfly

acum 10 ani

buna ! lista pe care ai primit-o pt analize se refera la imunitatea corpului, la structura sangelui tau, si altele; deci conteaza extrem de mult daca acestea iasa bune. este esential sa le faci !!!!

Audionova

acum 10 ani

Este foarte bine ca nu aveti dopuri in ureche, aceasta este starea de normalitate a urechilor si ca sa va convingeti , mergeti la Audionova- centre de aparate auditive, exista in fiecare judet! Veti putea vedea pe computer interiorul urechilor dumneavoastra cu ajutorul tehnologiei de inalta performanta, iar specialistii va vor explica imaginile prezentate. Daca aveti senzatia de urechi infundate( ca si cum ar exista dopuri), tot la Audionova veti face testari ale auzului- audiograma tonala liminala si audiograma vocala- si in urma rezultatelor obtinute , se vor gasi cele mai bune solutii pentru starea dumneavoastra.