miringotomie

Afectiuni ale urechii

Postata de michaitza cu 12 ani in urma.

Buna! In urma unei raceli am facut otita la ambele urechi. Doctorul a recomandat tratament chirurgical (miringotomie). Ma intereseaza costul acestei interventii si care e perioada de refacere?

Raspunsuri (1)

Tratament homeopat

acum 12 ani

Mergi rapoid a un medic homeopat bun si nu mai ai nevoie de aceasta operatie. Homeopatele vindeca otita in mod rapid, operatia nu face nimic cauzal si peste cateva luni/ani te trezesti cu aceleasi probleme.