Labirintita

Afectiuni ale urechii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

da am avt aceste sintome despre labirintita exista vrun tratament?

Raspunsuri (2)

Florian Alex

acum 15 ani

Daca e bacteriana se poate trata, daca e virala, mai putin. Oricum stiu ca tratamentul se face in special pentru ameliorarea simptomelor. Cum se manifesta la tine labirintita?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

caut aparat auditiv performant si eftin .la audiograma arezultat 50 la suta perderea auzului.cele clasice nu dau randament.multumesc