Infundat urechea stang?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11575284343 cu 4 ani in urma.

Joi am introdus niste betisoare in ureche si dupa putin timp mi am dat seama ca nu aud foarte ok cu urechea stanga si o am infundata, tin sa precizez ca sunt si racit
E posibil sa am timpanul perforat sau doar o otita?
Va rog un raspuns cat mai rapid

Raspunsuri (1)

Utilizator21575321230

acum 4 ani

Salut. Am fost si eu in situatia ta si m-am panicat. Iti recomand sa cumperi tuburi de la o farmacie, nu mai stiu exact cum se numesc. Dar e un tub pe care il bagi in ureche si ii dai foc la celalalt capat. As spune ca undeva in procent de 80% din cleiul pe care il ai in aceea ureche v-a fi eliminat. si vei fi uimit de cat de mult iasa.