Ganglion nedureros

Afectiuni ale urechii

Postata de MembruMobileApp1494794815 cu 6 ani in urma.

Am un ganglion nedureros in spatele urechii stangi pe lobul occipital. Il am de 2 ani .E posibil sa am vreo boala?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chirurgie-estetica/lipomul_972

Utilizator11640416893

acum 2 ani

Am ganglioni de mici dimensiuni la nivelul gatului,axilei si inghinali,nedurerosi,am nasul infundat,tuse,durere de gat,gat uscat,urechile infundate,fara febra.Ce poate fi?