Este normal sa imi sangereze urechea?

Afectiuni ale urechii

Postata de MembruMobileApp1505403792 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am otita la ambele urechi. La cea stanga am otita medie supurata si la cea dreapta nu mai retin denumirea. Sunt sub tratament momentan iar azi dimineata si in cursul zilei de azi mi-a curs sange din urechea dreapta. Este normala aceasta manifestare? Va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectiile-urechii/infectiile-urechii_474