Elena.afectiuni ale urechilor?

Afectiuni ale urechii

Postata de meorcaneanuelena cu 5 ani in urma.

buna ziua .de cateva luni la inghitire simt niste trosnituri in ambele urechi mai mult noapte cand ma trzesc de multte ori am impresia ca se aude pe langa mine aceste zgomote. am si o stare p***a in cap .
De la ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectiile-urechii/infectiile-urechii_474