dureri de urechi din cauza otitei

Afectiuni ale urechii

Postata de ANDREACRISTI cu 12 ani in urma.

buna ziua sunt andrea din satu mare asi avea o intrebare? de sambata seara am dureri de urechi ,duminica am fost la urgenta au zis ca am dop de ceara si puroi la gat ,mia scris tratament dar nu amelioreaza delok durerea ,marti am fost la specialist orl mia spalat ambii urechi si a zis am otita si puroi in gat mia scris nurofen forte ,ciplox si cedax dar inca nu mia ameliorat delok durerea.nopti intregi plang de durere .ajutati-ma va rog ???? fiind e rau ca ma doare si nici nu aud absolut nimica ...astept raspunsul medicului...va multumesc

Raspunsuri (1)

DOINA

acum 9 ani

Am avut si eu probleme cu urechea aveam impresia ca am ceva in interior si aveam si dureri,am luat medicamente ,doua tratamente si tot am avut probleme .O prietena mi-a adus propolis si in fiecare seara si dimineta mi-am pus doua picaturi si pe urma vata.Nu ma doare urechea si sunt bine.Incercati nu face nimic rau si poate va ajuta.