Durere urechi?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11548441394 cu 5 ani in urma.

De cativa ani ma dor urechile, suportabil dar deseori simt pulsatii,înțepături, tiuituri si o durere surda destul de constanta in ultima vreme.de cate ori am fost la medic mi s-a spus ca nu am nimic.am facut si rmn si analize de sange( colesterol ridicat putin si deficit de vit.d) ;aparent nu-i nimiic grav dar ma doare totusi.am avut o migrena cumplită ce s-a potolit subit cu 3 guri de cafea(nefiind consumatoare) iar a doua zi am sters sange din ureche ,destul de multișor si cu cheag..Apoi mai am de vreo săptămână eczeme si papule cu prurit.Alergica nu ma stiu a fi.Ce investigatii imi recomandati? Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/durerile-de-urechi-cauze-simptome-si-tratament_14890