Durere puternica in ureche si a osului de dupa ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de cleo64 cu 13 ani in urma.

Buna seara,am o problema veche(cam de 5 ani) la care nu reusesc sa ii gasesc cauza si as avea nevoie de sfaturi-am facut controale in Romania si in Italia unde locuiesc de 3 ani ,simt continuu o durere in ureche-durerile sunt crunte si cateodata mai usoare dupa cum am spus am facut toate controalele posibile la ureche fara nici un rezultat(urechea este curata fara modificari,auz clar),totodata osul de dupa ureche este dureros si nu il pot atinge niciodata acelasi lucru se intampla si cu interiorul urechii.De la ureche durerea se lasa pe umarul stang spre antebrat(partea din fata),aceasta durere a inceput sa ma oboseasca psihic si din aceasta cauza(CRED)am inceput sa fac si atacuri de panica-asta e o alta poveste de care am sa intreb altadata-
As dori sa va aflu parerea pentru ca nu mai stiu unde sa caut si ce sa caut(-as dori sfatul unui medic-)Multumesc! La revedere!

Raspunsuri (7)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

cleo64

acum 13 ani

E un punct de vedere,nu am incercat homeopatia pana acum

elena

acum 13 ani

si eu am cam aceleasi simtome ...ai gasit ceva rezolvare?

cleo64

acum 12 ani

nu,nu am gasit

adina

acum 13 ani

an avut o prietean la fel a fost pe al toate spitalele tot felu de specialisti avea ameteli dureri de cap de f mult timp nimeni nui gasea nimic pana aici in oras la noi a gasito un orelist.avea o punga cu puroi care deja de atata timp se inchistasera in spatele urechii.si eu am probleme cu urechile dar nu chia r asa marii doar cand racesc

cleo64

acum 12 ani

in ce oras???a fost operata banuiesc prietena ta nu??? as vrea mai multe detalii,te rog...

Claus

acum 7 ani

Aceleași simptome le am și eu. ..ametelii ,dureri în spatele urechei ...am fost și eu și la Orl...si nu mi au găsit nimic ...dar ceva trebuie sa fie ...pt ca durerea persista și ameteala .. O zi plăcută ..aștept un răspuns ....