Durere in ureche dupa adaogare apa oxigenata pentru eliminare cerumen.Ce pot face ?

Afectiuni ale urechii Otita Otita externa Boala menieres Pierderea auzului Dopul de ceara in ureche Tulburari de procesare auditiva
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21603789359 cu 3 ani in urma.

Am pus in ureche 1/2 lingurita apa oxigenata si dupa 2 minute a inceput sa ma doara urechea.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectiile-urechii/15-remedii-simple-pentru-durerile-de-urechi_17637