Despre TobraDex

Afectiuni ale urechii

Postata de AlexMatiu cu 13 ani in urma.

Buna, copilul meu in varsta de 7 ani jumate, a fost diagnosticat cu Otita externa la urechea stanga. Medicamentatie TobraDex si Zinnat 250. Prospectul TobraDex spune ca este medicament oftalmic. Ce sa facem? Va multumesc.
A. Matiu

Raspunsuri (1)

Utilizator11638255367

acum 2 ani

Copilul meu de 4 ani a fost diagnosticat cu otita, a primit dobradex, dar pe el scrie picaturi oftalmice....ce sa fac?