De ce se intampla asta?

Afectiuni ale urechii Tulburari de procesare auditiva Dopul de ceara in ureche Pierderea auzului Boala menieres Otita externa Otita
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1505486164 cu 6 ani in urma.

De ceva timp ma confrunt cu o problema, am fost in trecut si la un medic ORL, dar nu am reusit sa rezolv nimic cu tot cu tratamentele. De fiecare data cand imi dadeam cu betisorul de urechi in urechea dreapta curgea din ea un lichid, in cantitate foarte mica, nu iesea din ureche, dar simteam cum era foarte ud. Noaptea acest lichid se intarea sau nu stiu ce se intampla dar stiu doar ca se creea o coaja acolo, dar urechea nu era infundata. Acum de ce o fii? Coaja nu mai este.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/cerumenul-sau-dopul-de-ceara-din-urechi_7977