Curge urechea

Afectiuni ale urechii

Postata de skoda cu 8 ani in urma.

Buna ziua.De mai multe ori am fost la medic cu o problema de scurgere galbena,iar cu alte ocazii galben spre rosu in unele situatii mai mult rosiatica decat galbena.Am avut niste dopuri pe care le-au curatat,mentionez ca atunci licram in atelier de tamplarie.Acum nu mai lucrez in asemenea conditii.Acum am ajuns in situatia seara cand ma culc in pat si pun capul pe perna mi se astupa urechea si nu mai aud.Acum momentan am o surgere de culoare rosiatica,urechea infundata nu por sa aud cu urechea dreapta,si am au zgomot permanent in ureche.Daca puteti va rog sa-mi dati un sfat ce sa fac.Multumesc

Raspunsuri (4)

Andreea

acum 8 ani

Buna ziua,
Va recomanda sa consultati un medic ORL, el este cel mai in masura sa vada exact care este problema si natura scurgerilor.

skoda

acum 8 ani

Va multumesc pentru raspuns.

Buzea simona

acum 6 luni

Bună ziua cu asemenea mă confrunt eu de ani buni am luat atibiotic nu atrecut am fost și la orel m-am curațat tot curge e galben une ori că muci albi eu la fel. nu știu ce să mai fac nu mă doare rar ce mă mai derejat și eu ași vrei vrea un raspus

Buzea simona

acum 6 luni

Bună ziua cu asemenea mă confrunt eu de ani buni am luat atibiotic nu atrecut am fost și la orel m-am curațat tot curge e galben une ori că muci albi eu la fel. nu știu ce să mai fac nu mă doare rar ce mă mai derejat și eu ași vrei vrea un raspus