cosuri in ureche

Afectiuni ale urechii

Postata de iulioara cu 11 ani in urma.

Buna ziua! De ceva timp imi apar continuu, in ambele urechi, cosuri cu puroi! De aprox. 2 luni ma tot chinui sa scap de ei si am reusit, dar apar iarasi. Se poate vorbi despre o boala?

Raspunsuri (2)

Grigore Loredana

acum 10 ani

Am avut si eu cosuri in ureche, si am reusit sa scap de ele.

Iti recomanda sa cauti ulei 100% pur de arbore de ceai (tea tree oil) de la Thursday Plantation.
Pui cateva picaturi de ulei pe un betisor de ureche si apoi dai pe cos.

Fratele meu cand a avut si el cosuri in ureche, el si-a cumparat tot de la firma asta, un gel medicinal anti-acnee cu arbore de ceai impotriva acneei (cosuri), punctelor negre si punctelor albe.
Tot asa pe un betisor de ureche a pus putin gel si apoi pe cos si in scurt timp au inceput sa se usuce cosurile.
Te pup, numai bine!

Jean

acum 9 ani

spala-te la p***a