colesteatomul

Afectiuni ale urechii

Postata de mihaela672111196 cu 15 ani in urma.

va rog sa ma ajutati ,sufar de dureri de cap si urechi de mai bine de 15 ani ,ma tratez la spitalul Panduri din Bucuresti de 2 ani de zile si nu mi se spune diagnosticul concret ,ma doare rau capul si urechile,ametesc,nu aud bine,VA rog sa ma sfatuiti unde sa merg si ce sa fac.VA MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

mihaela672111196

acum 15 ani

va rog sa ma ajutati ,sufar de dureri de cap si urechi de mai bine de 15 ani ,ma tratez la spitalul Panduri din Bucuresti de 2 ani de zile si nu mi se spune diagnosticul concret ,ma doare rau capul si urechile,ametesc,nu aud bine,VA rog sa ma sfatuiti unde sa merg si ce sa fac.VA MULTUMESC!