Ce trebuie sa fac Daca am timpanul fixurat si am dureri?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11559157388 cu 4 ani in urma.

Am dureri in ureche am timpanul fixurat de cativa ani si acum am dureri in ureche ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/durerile-de-urechi-cauze-simptome-si-tratament_14890